MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5075330
nr 507 5330
Fåtölj
'Kurva' Yngve Ekström (1913–1988) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 4 februari 2008
kl 17:37:31
3.000 kr
1.400 kr
1.800 kr
2.500 kr
2.900 kr
3.200 kr